Genel BasketbolNBA

NBA Maçları Saat Kaçta, Hangi Kanalda?

2020-2021 NBA Sezonu’nun maç programını, maçların saat kaçta olduğunu ve hangi kanallarda yayınlandığını aşağıda görebilirsiniz. Her gün NBA maçlarının programının yanı sıra anlık skorları, biten maçların sonuçlarını ve sonraki günlerin maç takvimini de bu sayfada bulabileceksiniz.

Instagram’daki sayfamıza gelen bugün maç var mı, bugün hangi takımın maçı var, S Sport hangi maçı veriyor, NBA TV hangi maçı veriyor gibi çok sayıda sorunun cevabı da bu sayfada.

Sayfayı favorilerinize eklemeyi unutmayın.

NBA Maçları Hangi Kanalda?

Türkiye’de, NBA maçlarını TV’den S Sport ve NBA TV kanallarından izleyebiliyoruz. Ayrıca S Sport Plus ve NBA League Pass üzerinden de online olarak maçları izleyebilirsiniz.

NBA Maçlarının TV Yayın Programı, Anlık Skorlar ve Maç Sonuçları

Tablodaki maç başlama saatleri Türkiye saatine göre yazılmıştır. NBA maçları başladıktan sonra anlık skorları takip edebilirsiniz. Maçlar biter bitmez maç sonuçlarını ve sonraki günlerin NBA maç programını da tabloda görebilirsiniz.

 
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – * . – – – – – – – –

– –Bu gece TV’de hangi NBA maçı var?

Her gece TV’de en az 2 NBA maçı var. Bazı günler 3 ya da daha fazla NBA maçı da yayınlanıyor. Genel olarak her gün 1 maç S Sport ve S Sport Plus’ta; bir maç da NBA TV kanalında yayınlanacak.

NBA ile ilgili tüm gelişmeler, günlük paylaşımlar, videolar, ilgi çekici notlar, özel içerikler… Kısaca her şey NBA Instagram sayfamızda: @NFcomtr


         Paylaş ya da Gönder

NBA Maçlarının TV Programı, Skorlar ve Sonuçlar

Bu kategoride ilginizi çekecek başka yazılar da var... / Kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu