Genel Basketbol

NF Discord Sunucusu Açıldı

Uzun zamandır kapalı olarak kullandığımız NF Discord sunucumuzu tüm takipçilerimize açtık. Herkesi bekliyoruz.

Sizler tarafından istenen ve tüm takipçilerimiz tarafından beklenen Discord sunucumuz aktifleşti!

Herkesi NF Discord Sunucusu‘na bekliyoruz.

Yıllardır süregelen; sporseverlerin tek bir mecrada toplanamaması problemi, bizi uzun zamandır rahatsız eden bir durumdu. Her gün onlarca “Discord sunucusu yok mu ?” mesajı alan biz, insanların isteklerini karşılıksız bırakmamak için sunucumuzu tekrar aktifleştirmeye karar verdik.

Tüm sporseverleri  ve NF takipçilerini tek bir platformda toplamanın yanında çeşitli misyonlar ve amaçlar edindik.  Covid-19 virüsü ile birlikte toplum olarak hayatımızı etkileyen çok zor bir karantina süreci  başlamış oldu ve maalesef hala devam etmekte.  Karantinanın sayısız olumsuzluklarının yanında sosyalliğimiz, hiç olmadığı kadar kısıtlandı. Bu sosyal kısıtlamanın etkisini en aza indirmek ve sıkıntıdan ölmemek için sosyal platformlar herkesin sığınma noktası oldu. Aktifleştirdiğimiz “Nfcomtr Discord Sunucusu” da tam olarak bu sosyal platformların işlevini tek başına yerine getirebilecek şekilde tasarlandı.

  • Arkadaşlarınızla toplanıp maç izleyemiyor musunuz? Maç izleme odalarımızda arkadaşlarınızla muhabbet ederek maç izleyebilirsiniz.
  • NBA, Formula 1 veya futbol gibi ilgi alanlarınızı tartışmak, konuşmak istiyorsunuz ama bu konulara ilgi duyan arkadaşlarınız mı yok? Artık var; Sohbet odalarımızda 7/24 her konuyu konuşabileceğiniz insanlar sizi bekliyor.
  • F1, NBA, NFL oyunlarını oynuyorsunuz ama artık tek oynamaktan sıkıldınız mı ? Oyun odalarında tanıdığınız tanımadığınız herkesle, günün her saati oyun oynayabilirsiniz.
  • Sürekli yaptığımız çekilişler ve yarışmalar ile hediyeler kazanabilirsiniz.
  • NF yöneticileriyle konuşmak istediğiniz konular varsa günün istediğiniz vaktinde NF ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.
  • Twitch yayınlarına katılabilir ve yayıncılar ile sohbet edip oyun oynayabilirsiniz.
  • Rol yapma kanallarında istediğiniz NBA oyuncusu veya Formula 1 pilotu olup onun gibi davranabilirsiniz.

Güvenli, küfürsüz ve her daim aktif üyeleri bulunan sunucumuza sizi de mutlaka bekliyoruz. Zaman öldürmeyeceksiniz, arkadaş kazanacaksınız.

Sunucu Linki: https://discord.gg/jP92b78xTg
         Paylaş ya da Gönder

NBA Maçlarının TV Programı, Skorlar ve Sonuçlar

Bu kategoride ilginizi çekecek başka yazılar da var... / Kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu