NBA

Jimmy Butler Saha Dışında da “Winner,” Selena Gomez ile Anılıyor

Jimmy Butler, takımı Miami Heat’i NBA Finallerine taşıdığı muazzam bir sezonu geride bıraktı. Gelen duyumlara göre 31 yaşındaki “swingman” parkedeki başarısını saha dışına taşıma niyetinde. Haber netlik kazanmasa da Jimmy Butler, kariyerinin ilk NBA Finalleri tecrübesinden sonra büyük bir zafere daha imza atmış gibi. Kendisinin pop yıldızı/oyuncu Selena Gomez ile ilişkisine dair spekülasyonlar, sosyal medyada jet hızıyla yayılıyor.

Spekülasyonların çıkış noktası bir tweet:

Tweet sahibi Chris Piro’nun profilisini ziyaret ettiğimizde biyografisinde “NBA Insider” yazdığını görüyoruz; NBA camiasının içinden duyumlar alan birisi olarak çevirebiliriz. Tweet daha da ilginç:

“Jimmy Butler ve Selena Gomez garip bir çift adamım. Kaynak: Dostum, sadece bana güvenin.”

Bir Selena Gomez hayranının bu tweet’e şaşkınlık içerisinde cevap vermesiyle birlikte Chris, kaynağını açıklıyor.

Bu kategoride ilginizi çekecek başka yazılar da var... / Kaçırmayın.

“Kendi gözlerimle gördüm. Kaynak benim.”

Tweetler geldikçe işler sarpa sarıyor. Amerika’da “dedikodu uzmanı” olarak tabir edilen, 435 bin takipçiye sahip Deux Moi isimli Instagram hesabı da ilişkiyi kesin olmamakla beraber tasdikliyor. Başka bir Twitter kullanıcısı olan Natasha Dye, Deux Moi’den aldığı SMS ekran görüntüsünü tweet atıyor:

Natasha Dye: “Tamam, tamam, Deux Moi’nin güvenmesi oldukça zor bir kaynak olduğunu biliyorum ama Selena Gomez ile Jimmy Butler dedikodusunu seviyorum.”

+ Selena Gomez, Jimmy Butler ile Lucien’de görüntülendi (Lucien, New York City’de bir restaurant).
+ Flörtöz bir randevuya benziyordu.
– Şimdi mi?
– Yoksa bu gece mi?
+ Yaklaşık bir saat önce.
– Emin misin? Çünkü eğer bunu paylaşırsam
– (Selena Gomez’in) Onun hayranlarını biliyorsun…
+ Beraber olduklarına %100 eminim, tahmin edebileceğin gibi GERÇEKTEN bunun bir flörtöz bir randevu olup olmadığına dair konuşamam.
+ Ama orada beraberlerdi.

Selena Gomez’in son zamanlarda NBA’e olan ilgisininden haberdarız. Dünyaya geldiği Texas eyaletinin takımlarından San Antonio Spurs maçlarını izlemek adına A&T Center’a geldiğine birçok kez şahit olduk.

NBA yönetiminden izin çıkmasına rağmen Jimmy Butler’ın Bubble’a hiç kimseyi davet etmeyişi, ilişkinin yeni filizlendiği izlenimini uyandırıyor. Tabi bunun arkasında farklı sebepler de yatıyor olabilir: İkilinin ilişkiyi gizli tutma isteği ya da Jimmy Butler’ın sürpriz bir yüzük fırsatına kitlenerek konsantrasyonunu kaybetmeme amacıyla tek kalma arzusu gibi.

         Paylaş ya da Gönder

NBA Maçlarının TV Programı, Skorlar ve Sonuçlar

Deniz Sarıaslan

NBA, NCAA & EuroLeague connoisseur / Instagram: @dnzsariaslan

Bu kategoride ilginizi çekecek başka yazılar da var... / Kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu