NBA

Hall of Fame seçilen tek taraftar: Nav Bhatia

2021 yılının Hall of Fame onuruna ulaşan oyuncuları ve antrenörleri açıklanırken kimsenin beklemediği bir ilke imza atıldı. Toronto Raptors takımının sadık taraftarı Nav Bhatia da bu onura layık görüldü. Bununla birlikte tarihte ilk defa bir taraftar, Hall of Fame seçildi.

Nav Bhatia Kimdir?

Nav Bhatia 1984 yılında Hindistan’dan Kanada’ya iş olanakları için taşındı. 1995 yılında Toronto Raptors takımı kurulduğu anda ise takıma adeta bağlandı. Bhatia, 1995 yılından beri Toronto şehrinde oynanan hiçbir Raptors maçını kaçırmadı. Yıllar geçtikçe eğlenceli karakteri ve hiç maç kaçırmasının sonucunda hem Raptors takımı oyuncuları hem de diğer taraftarlar arasında ün kazanmaya başladı. 2019 yılında Raptors şampiyonluğa ulaşınca ise Bhatia’ya özel şampiyonluk yüzüğü yaptırdı ve oyuncular ile şampiyonluğu kutlamasına izin verildi. Bu günlerde Nav Bhatia, bütün NBA takımları ve oyuncuları tarafından tanınıyor. 

nav-bhatia-1

Bhatia, basketbol camiasının vazgeçilmez figürlerinden biri olduğu için Hall of Fame yüzüğüne kavuştu ve geleneksel olarak giydiği türbanı sergilenmeye başladı. 

Bir taraftarın ne kadar önemli olabileceğini de Bhatia sayesinde görmüş olduk. Kendisini tebrik ederiz.

Eren Solak

         Paylaş ya da Gönder

Bu kategoride ilginizi çekecek başka yazılar da var... / Kaçırmayın.
NBA Maçlarının TV Programı, Skorlar ve Sonuçlar

Bu kategoride ilginizi çekecek başka yazılar da var... / Kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu